Publikuar: Shk 20 2020 05:44

Kerkoj nje cimere

Publikuar: Shk 20 05:44
Shikime: 1
Kerkoj nje cimere per banim me qera, banesa gjindet ne Fush Kosove ne Apollonin A eshte ne gjendje shume te mire, ka nje dhom gjumi, sallon, kuzhin, banjo, koridor, posedon dhe nxemje qendrore e pershtatshme per dy persona
Preferohet qe te interesuarat te jen te punsuara.
Per me shume informata me shkruani ne viber:
+38344630051
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione