Shtepi me qera ne Durres

Jepet me qera nga: Angelo 11 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Nuk ka rëndësi
Komuna: Durrës
Kerkojme nje student per te ndare qerane.
Shtepia eshte e akomoduar shum mire dhe nuk mungon asgje.
Shtepia ndodhet prane gjykates ne nje pike ku mund te arrihet shum shpejt te Universiteti Aleksander Mojsu (currila) dhe shum prane me stacionin e autobusave qe te cojne te universiteti I ri qe ndodhet ne kenete.
Telefononi ne 0696459948
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim