Publikuar: Nën 12 2015 03:41

Shtepi me qera ne Durres

Publikuar: Nën 12 03:41
Shikime: 2
Kerkojme nje student per te ndare qerane.
Shtepia eshte e akomoduar shum mire dhe nuk mungon asgje.
Shtepia ndodhet prane gjykates ne nje pike ku mund te arrihet shum shpejt te Universiteti Aleksander Mojsu (currila) dhe shum prane me stacionin e autobusave qe te cojne te universiteti I ri qe ndodhet ne kenete.
Telefononi ne 0696459948
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione