Shitet garazhd ose magazin zona misto mame

Shitet nga: Ardi Sot 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Tiranë
Shes garazhd me numer 20, zona misto mame,afer pallateve çabej. Mund te perdoret dhe si magazine 17m2 .cmimi 5500 euro kontakt. 0682799368 flm jo agjensi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim