Publikuar: Nën 04 2022 12:30

SHITET DYQAN+BODRUM

Publikuar: Nën 04 12:30
Shikime: 66
DYQANI ESHTE 50M2 SIPER NJE BODRUMI I CILI EDHE AI SHITET. BODRUMI E KA SIPERFAQEN RRETH 152 M2
TE DYJA AMBJENTET JANE ME CERTIFIKATE PRONESIE ME NJE PRONAR TE VETEM
AMBJENTET JANE TE PERSHTATSHME PER KRIJIMIN E NJE FURRE BUKE. OSE LENDE NDERTIMI? PASI AMBJENTIN LART E SHFRYTEZON PER SHERBIM DHE BODRUMIN POSHTE PER MAGAZINIM
DYQANI ESHTE BUZE RRUGE DHE ZONA ESHTE ZONE E MADHE E POPULLUAR
PER CDO INFORMACION KONTAKTONI NE NR. 00355682149007

adresa: Rruga Ismail Zyma Elbasan
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
66
0682149007

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione