Okazion Jepet me qera ambjent biznesi bodrum

Jepet me qera nga: BMW Dje 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Jepet me qera biznes ambjent bodrum
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Jepet me qera bodrum 120m2 i kompletuar me banak ,nqs ju duhet dhe 1 ambjent tjeter me i madhe ka mundsi zgjerimi +100m2 tjera,,,,kundrabanak frigorifer ,kondicioner aspirator tavolina dhe karrike i pershtatshem per call center per lloto ose kazino ,bilardo play station ,pastrim kimik etj ....-adresa ish stacioni i fundit porcelanit tek lapidari--tel 0695673065
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim