Magazine per mallra,perpunim/prodhim 230diskutushm

250 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Geri Bajrami 25 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera magazine per strehim mallrash , rreth 110m katror ,3.5m e larte . Magazina eshte ne zone periferike. Mund te sherbeje dhe per perpunim ne ndonj biznes te caktuar nese ska ndotje akustike( zhurma,) por esht ne nje zone jo te zhvilluar)
Vendodhja : nga fundi i rruges 5Maji Tirane 200metra.
Cmimi i diskutueshem ne baze te zgjedhjes
0693131992
Geri Bajrami
+355693131992
Leaflet
Në fillim