Magazine me qera

0 LEK

Jepet me qera nga: B-Property 30 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Magazine ndodhet prane tregut, perballe kishesne rrugen Glaukia. Eshte 130 m2 , dhe bashke me siperfaqen e makazines eshte i perfshire edhe nje garazh. Cmimi okazion vetem 600 euro ne muaj. Nxitoni ta beni tuajen per biznesin qe deshironi te zhvilloni!
B-Property
0695104212
Leaflet
Në fillim