Publikuar: Gush 14 2022 03:21

Vlore,shes Apartament 1+1,Sip 84 m² (Kompleksi Oslo)

EUR

Publikuar: Gush 14 03:21
Shikime: 1244
Ky apartament ofrohet ne shitje tek Residenca Oslo . Kjo residence eshte e vendosur ne nje nga spotet me te mira ne gjirin e Vlores.
Kompleksi Oslo eshte i organizuar ne menyre perfekte dhe ka nje cilesi te larte ndertimi.
Siperfaqe totale eshte 84 m2 dhe ndodhet ne katin 1 banimit.
Perbehet nga salloni, 1 dhome, 1 banjo dhe ballkon.
Cmimi: 84.000 Euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione