Shtepi 1+1 ne Uje te Ftohte

45 000 EUR

Shitet nga: Ardian Sot 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Sipërfaqe
60 m2
Komuna
Vlorë
Shitet ose nderrohet apartament 1+1 ne Uje te Ftohte , prane Kampit te Punetoreve. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 4 katesh , me pamje nga deti dhe prane rruges kryesore. Eshte me hipoteke.
Leaflet
Në fillim