Shitet garsoniere

27 000 EUR

Shitet nga: Luan Skëndaj 21 Maj 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Shitet nje garsoniere 38m2. Perbehet nga 2 dhoma nje banje dhe nje ballkon, ne katin e pare te nje pallati te ri ne vije te pare ne Lungomare. Disponon certifikate pronesie. Shitet e mobiluar.
Luan Skëndaj
0695634268
Leaflet
Në fillim