Shitet apartament 1+1

35 000 EUR

Shitet nga: Denis 19 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Shitet apartament 1+1 prane Portit te Vlores. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me pamje nga deti. Hyrja eshte e organizuar ne nje dhome gjumi, kuzhine+hapesire ndenjeje, banje dhe ballkon. Hyrja eshte ne katin e II. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe parkim privat te rrethuar. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Hyrja eshte e banuar shume pak pasi i zoti jeton jashte vendit. Shitet sepse eshte shtepi e dyte
Leaflet
Në fillim