shitet 1+1.52m2.2200€.me.ceftikat.pronesi.

Shitet nga: bruno Dje 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: vlore
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Vlorë
shitet apartament ne vlore 52m2.1+1.tualeti.kompeletuar.hyrja ndodhet.kate.4.pallati..ri.ashesor.uj.24ore.ne.qender.eshte.dhe.nje.lagje.shum.eqet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim