Shiten Apartament i Mobiluar 1+1 43000 Euro

43 000 EUR

Shitet nga: Vlore 01 Qer 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Shitet Apartament perball Stadiumit Flamurtari (sipër bankës Credins)

Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ndodhen ne katin e 7 me ashensor. Nuk an qene asnjeher te banuar me pare dhe jane dhene vetem 2 muaj per turista ne booking.com ne vitin 2019. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Vlores dhe eshte shume i sistemuar dhe i paster.

Cmimi 43,000 Euro
Vlore
  Online
0682092010
Leaflet
Në fillim