papafingo ne vlore shitet pamje nga deti

Shitet nga: BRUNO Dje 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: rruga dhimiter konomi
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Vlorë
papafingo ne vlore shitet ose jepet me qera,pamje nga deti,parkim falas i pallatit.ashensor. TV kondis Joner. Ekopletura me te gjitha aksesoret .kati 6 ne kat fundit ska yhrje te tjera ne kat oazi verter .appartamenti eshte pajisur me CEFTIKAT PRONESIE...Ka guzhine te kompletuar dhoma e gjumit tualeti ikompeltuar dhe te gjitha eloktroshtepiaket bleres serjo z
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim