OKAZION!! Shitet 1+1 i mobiluar

35 000 EUR

Shitet nga: V. 03 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Perballe gjykates se apelit
Sipërfaqe
70 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna
Vlorë
Apartamenti ndodhet ne lagjen Enver Jaho perballe gjykates se apelit, eshte ne katin e 9. Apartamenti eshte 70 m² me certifikate pronesie ka 2 ballkone, eshte i pabanuar dhe totalisht i mobiluar, Shitet per arsye emigrimi, cmimi i diskutushem
Në fillim