Okazion - Apartamente per shitje 1+1 dhe 2+1 Vlore

0 LEK

Shitet nga: A'JA Consulting Dje 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Vlorë
Shiten apartamente me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne zonen e plazhit te vjeter, Vlore, shume prane vijes bregdetare, te pajisura me Certifikate Pronesie.

Mundesi shume e mire investimi, me perspektive per akses ne Lungomare dhe per me teper ju lejon te realizoni punimet sipas deshires suaj.

Çmimet fillojne nga € 600/m2.

Per detaje mbi pronen kontaktoni ne:
069 225 8711
ajafirstchoice@gmail.com
ose na vizitoni ne zyrat tona, perballe Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane.
A'JA Consulting
  Online
+355692258711
Leaflet
Në fillim