OKAZION APARTAMENT VILE FAMILJARE NE GREEN COAST

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: EMILI REALESTATE 08 Nën 23:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

212 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: PALASE
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Vlorë
Vila Familjare 2+1 me sipërfaqe 97 m2, e organizuar: ambienti i ndenjes, kuzhina dhe zona e ngrënies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda dhe siperfaqe oborri 210.5 m2

GROUND FLOOR 4 Family Villa 1 with surface of 97 m2, organized: the living area, the kitchen and the dining area, 2 bedrooms, 1 toilet and the veranda.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim