Lungomare shitet apartament 2+1

75 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Irea Property 01 Gush 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Irea Property
Shitet shtepi private ne Vlore 67 000 EUR
Apartament me pamje nga deti ne Vlore 44 000 EUR
Shitet Vile ne Kanine 150 000 EUR
Shtepi me dy kate ne Vlore 122 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Ne zonen e Lungomare ne Vlore, shume prane vijes bregdetare shitet apartament 2+1 i cili ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri dhe cilesor.
Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, tualet dhe ballkon.
Irea Property
Irea Property eshte nje agjensi pronash me qender ne Vlore dhe shtrirje aktiviteti ne Rivieren Shqiptare. Me nje eksperience 6 vjecare ne tregun e pronave te patundshme ajo u ka sherbyer qindrave klientve dhe ka marketuar pronat Shqiptare ne tregun Nderkombtar te Real Estate. Irea Property përfaqëson investitoret në procesin e blerjes, shitjes, dhënies me qira dhe menaxhimin e pronave në Rivieren Shqiptare. Objektivi ynë kryesor është maksimizimi i kthimit mbi investimin (ROI) përmes investimeve të pasurive të patundshme në zonat që janë duke përjetuar rritje dhe zhvillimin afat-gjatë te ekonomise. Ne jemi nje grup profesionistesh me eksperience ne marketin e pasurive te patundshme dhe njohesit me te mire te ketij tregu ne Rivieren Shqiptare. Ne ju ndihmojme te gjeni pronen e endrrave tuaja ne bregdetin e bukur te Shqiperise. Irea Property ofron sherbime te shumta ne tregun Real Estate si Shitje Blerje dhenie –marrje me qera.Manaxhim pronash konsulence financiare dhe juridke. Gjithashtu Irea Property ka menduar dhe per ata qe deshirojne te pushojne ne Shqiperi duke ofruar nje game te gjere akomodimesh si :Apartamente,Hotele etj.Nese vini ne Shqiperi dhe kerkoni te qendroni ne nje apartament per kohe te shkurter Irea Property e ka zgjithjen nepermjet sistemit te saj Short Rental ajo ofron Apartamente komode ne qytetet kryesore te Shqiperise per periudha qeraje afatshkurtra.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Blv Ismail Qemali Tregoje në hartë
+355692125229
https://ireaproperty.com
Leaflet
Irea Property
Apartament per shitje ne Vlore 59 000 EUR
Apartament me verand per shitje ne Vlore 75 000 EUR
Apartament per shitje ne Uji te Ftohte Vlore 45 900 EUR
Apartament me 3 dhoma gjumi + Garazh ne Vlore 96 000 EUR
Në fillim