Publikuar: Qer 24 2022 08:18

Garzionere ne lungomare 50m ne Vlore

EUR

Publikuar: Qer 24 08:18
Shikime: 3538
Shitet garzoniere dhe 1+1 qe ndodhen ne shetitoren lungomare dhe 50m larg detit prane marketi im, apartamenti eshte me certifikat pronesie te rivlersuar me cmimin e tregut sot ,hyrja eshte ne katin e tret plus eshte mundesia te behet 1+1, shitet i kompletuar, cmimi eshte 47 000 € dhe 65000€ per 1+1 qe eshte 65 m, cmimi I diskutueshem,nr 0672431018, si dhe whatsapp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione