Publikuar: Pri 14 2022 10:48

EKSKLUZIVE/SHITET GARSONJERE NE HIMARE

EUR

Publikuar: Pri 14 10:48
Shikime: 758
Ekskluzive/Shitet garsonjere ne Himare ,prane detit. Studio ka siperfaqe 30.6 m2 te nje pallati te ri te kati 2 banim..E shte e arreduar dhe ka investim cilesore.Disponon certifikate pronesie .Orientimi Jug. Mundesi blerje 7 studio se bashku. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione