Certifikat Shembimi si Pronar Trualli

Shitet nga: Denis 10 Tet 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Vlorë
apartamrn ne katin e 10 dhe te Parafundit 100 meter shtepi brenda per brenda 40 ballano ku 18 tra mbydhur me cati druri me vetrat xhami me palosie me 2 Guzhina nje Brenda dhe nje Jasht per gatim peshku shtepia ka e dhoma dhe 2 banja ku nje nga dhomat e ka banjen private bnjat jan te kompletuar nje me vask tietra me dush shtepia ka 4 dhoj impiantesh impian led impiant muzike impian begelli panel solar dush solar 2 dhomat me parket Suedese dhoma e femijve e kompketuar dhoma e Ciftit mungon vetem nje dollap plackat tegjitha 3 TV 1 53 polsh 2 22 polsh ne dhoma 2 Samsung 1 LG tera banjat me sistem Greber ne ajer me shkarkime ne mur me tharie peshqirash ne mur shtepia ka impian Cile ajer te kondizionuar inverter zanzariera mushkonjash ne ter shtepin vetem guzhina me Acesor 6000 Euro divani VIP saloti bler bear 2018 1000€ Vlera e Shtepis 100.000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim