Aprtamenti 2+1 me. hipoteke

40 000 EUR

Shitet nga: altin 04 Dhj 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Vlorë
APARTAMENT 2+1 Siperfaqe e banueshme brenda 76 mt lagjia Isa Boletini ndodhet ne kati 4 ne pallat 5 katesh , ME 2 DHOMA GJUMI ; sallon me 2 dritare ,banjo ,ballkon nga lindja .GUZHINE BANJO ME DRITARE ME DRITE NATYRALE .Orientim lindje perendim .
SHTEPIA ESHTE ME CERTIFIKATE : NDODHET Midis SHKOLLES ´´ISMAIL QEMALI ,, dhe shkolles mjekesore 0692290314
I DISKUTUESHEM ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Leaflet
Në fillim