Apartment Vlore / Kompleksi Diamond Hill

45 000 EUR

55 000 EUR

Shitet nga: e.b Sot 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
500m pas tunelit uji i ftohte.
Mbi vilen qeveritare.

Kati 4
1 + 1 + ballkon
Siperfaqe 50 m2 (brenda 43.5)
I mobiluar.
Me dokument pronesie.

Perfekt për pushime dhe fundjava.

Tel +355694075269
Leaflet
Në fillim