Apartamente ne Ujin e Ftohte

750 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Unioni Ndertim 25 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Ne Vlore, ne zonen bregdetare te Ujit te Ftohte, buze rruges Rezidenca qeveritare - ish Kampi i Punetoreve (Rr. Dhimiter Konomi) ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pushimi. Apartamentet jane ne nje kompleks te rrethuar me 4 kate, papafingo dhe parkim nentokesor, te perfunduara me hipoteke, me pamje nga deti. Cmimi 700 - 800 EUR/m2

 Apartament 1+1 me siperfaqe 46 m2, 52 m2, 63 m2;
 Apartamente 2+1 me siperfaqe 56 m2, 58 m2, 88 m2.
 Apartamente ne papafingo 110 m².

Kompleksi ofron akses te favorshem nga plazhet dhe qendra e qytetit, 7 minuta ne kembe nga Lungomare dhe plazhi publik i Ujit te Ftohte, 5 minuta ne kembe nga plazhi i vilave qeveritare dhe 10 minuta ne kembe nga Kompleksi Kristal.
Unioni Ndertim
00355682034277
Leaflet
Në fillim