APARTAMENT TEK ISH GJYKATA E VJETER

34 000 EUR

Shitet nga: Henri 18 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Shitet apartament 1+1 te pallati perball ish gjykates se vjeter ne krah te shkolles Halim Xhelo. Apartamenti eshte me certifikate pronesie,eshte ne total 77.7 metra ( 67 sip e brendshme +10.7 ambjente te perbashketa).Kati i 6, me ashensor. Apartamenti ka drejtim jug-perendim. Ka 2 ballkone dhe banja eshte me dritare.Aktualisht eshte i dhene me qera. Cmimi 34.000 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim