❌OKAZION Apartament 2+1 e mobiluar ne “SKEL”❌

Shitet nga: Klajdi Dje 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: 2+1
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Vlorë
Shitet apartament ne zonen e skeles e rregulluar e kompletuar dhe e mobiluar . Pallati ndodhet ne hyrje te lungomares se vlores dhe ngjitur me bar “PIAZZA “ . Apartamenti esht me mobilje te koherave te fundit dhe e shtruar me parket druri . Me certifikat pronesie dhe ka 85 m2 ne certifikat . Eshte 2 dhoma dhe salloni bashk me guzhinen . Shitet ose nderrohet me apartament ne tiran +/- diferencen . Per me shum info kontaktoni ne nr e tel : 0693217237.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim