❌OKAZION Apartament 1+1 te “CONAD”❌

Shitet nga: Klajdi Dje 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: 1+1
Sipërfaqe: 79 m2
Komuna: Vlorë
Shitet apartament i kompletuar , i rregulluar dhe e mobiluar . Apartamenti ndodhet te pallati i CONADIT dhe hyrjen e ka nga rruga kryesore . Apartamenti esht me certifikat pronesie dhe esht 79 m2 ne certifikat . Ka dhe garazh qe eshte 16 m2 . Apartamenti mund te shitet vetem pa garazh dhe kushton 47000 mij euro ose bashk me garazh dhe kushton 58000 mij euro varet sipas deshires suaj . Per me shum info kontaktoni ne nr e tel : 0693217237.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim