Ultra: 1+1 Unik ( Shk. Baletit - Qender)

75 000 EUR

Shitet nga: N Bllok 07 Dhj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
ULTRA cmim Okazion 1+1 I RI per investim 100% i rikonstruktuar, | Pallat I ri, orientimi JUG (Me Diell) - ( Tek Shkolla e Baletit ) i mobiluar pjeserisht nga BRUNES, sanitare pllaka tualeti nga BRUNES, me Veshje dhe Izolime KAPOT te brendshme, Pallat i ri me ASHENSOR/ Parket CILESOR AC4/ Vetrata DOPJO xham Veka Gjermane , KATI 7 , PAMJE PANORAMIJE MBI PALLATET E TJERA 5 Kateshe.- SUPER VARIANT PER INVESTIM APO PER PUNIM MA AIRBNB (PASI ESHTE POTHUAJSE GATI)

Q1491

ME HIPOTEKE

Sip Totale 65 m2
Sip. E brendshme neto 59 m2

Kati 7
Katet e pallatit 9
PALLAT I RI ME ASHENSOR

*SHITET E MOBILUAR PJESERISHT*

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhom gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet ( me pllaka dhe Sanitare te BRUNESIT)
- 1 Ballkon
- 1 korridor i madh

Karakteristika:

- PARKET cilesor super AC4 CILESI ZVICERIANE
- Mobilim i ri 100%
- I pabanuar me pare *

- ASHENSORA
- Zona ofron Parkim te sigurt ne lagje
- Kuzhina e re
- Ndricim natyral te larte gjate gjith kohes
- Izolim akustik TOTAL ( VESHJE KAPOT E BRENDSHME )
- IZOLIM AKOSTIK E BRENDSHME MIZIT DHOMAVE
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lagje e qete , me banore familjare dhe Te shtreses se larte

- Mobilim Nga Brunesi
- Dizenjuar me Arkitekt
- Sallon I ri / Kolltuqe te reja

- Dyer Druri te reja
- Dere e Blinduar
- Dritaret cilesore me DOPIO xham plastike Gjermane te markes Veka ( CILESIA ME E LARTE NE TREG)
- Sanitare shume cilesore te Brunesit
- PLLA GRANIT TE BRUNESIT
- Instalime Elektrike Cilesore te.gjitha te reja , ME NDARJE ME VETE AUTOMATI
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore TE REJA 100%

- Salloni i Mobuiluar nga Brunes

Cmimi: 75,000 Euro ( i Padiskutueshem)*

*NXITONI SA ME SHPEJT PASI ESHTE MUNDESI FANTASTIKE INVESTIMI DHE CILESI QE NUK E GJEN*

Tel ose Whatsapp: 0692238499
Leaflet
Në fillim