Publikuar: Qer 23 2022 10:58

Ulet cmimi nga 145,000€ ne 142,000€ ! Apartament 2+1

EUR

Publikuar: Qer 23 10:58
Shikime: 1658
Apartamenti ndodhet në një prej ndërtimeve më cilësore pranë Pazarit të Ri, rruga Hoxha Tahsim.
Zona në të cilën ndodhet është shumë e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron për një jetesë komode si dhe aksesueshmërisë me zona të tjera të kryeqytetit.

Informacion mbi apartamentin:

• Sipërfaqe neto prej 79.7 m², sipërfqe totale prej 89.26 m²
• Organizmi: ambient ndenjie & gatimi, 2 dhoma gjumi (njëra prej të cilave me dalje në ballkon) dhe tualet me ajrosje natyrale.
• Pozicionohet në katin e 5-të orientuar nga Lindja.
• Punime tepër cilësore: sistem kondicionimi multisplit, dritare dhe vetrata të stilit Francez me dopio xham dhe gaz argon, izolim termik dhe akustik etj.
• Në proces hipotekimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione