Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 107 m² 5..

55 640 EUR

Shitet nga: ECT 17 Dhj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Zona/Rruga : Unaza e Re 50m nga Astiri, Rruga Tom Plezha

Apartamenti është i përfunduar me sistem kondicjonimi, ambjentet janë: sallon + kuzhinë + ballkon + dy dhoma gjumi + dy banjo. Pallati është i paisur me ashensor funksjonal. Aktualisht pallati është i banushëm, me kontrata uji dhe energjie elektrike të rregullta. Për 2-3 muaj i del dhe hipoteka.
Leaflet
Në fillim