Okazion Ap. 96 dhe 63 m2 ne Tirane tek ambasada ..

0 LEK

Shitet nga: sipermarresi 09 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
OKAZION SHITEN 2 APARTAMENTE MBRAPA AMBASADES GREKE RRUGA FREDERIK SHIROKA mbrapa bar kafe oslo grand ose perballe hotel Mondial. eshte nje zone e qete zone me cmime te larta qe quhet zona vip e ambasadave ku kryesisht jetojne te huajt. 3 minuta nga 21 dhetori 3 minuta nga zogu i zi 4 minuta nga qendrra. pallati eshte i ri ne faze ndertimi ka filluar para 2 muajsh dhe tani ndodhet te katin e 4 ndertim objekti eshte teper cilesor me punime ekstra moderrne do vishet me tranventine shkalle kuarc dhe koridore mermer dritare plastike dopio xham grrila termoizolim parking nentokesot dhe sistem kaldaja.
1 apartamend eshte 1+1 63 m2
1 apartament tjeter eshte 96 m2 me 2 dhoma dhe nje kuzhine 2 banjo dhe ballkon me pamje nga lindja dhe jugu
ne pallat do behet sauna. pishine e brendshme dhe S.P.A qender estetike
cmimi eshte 1400 euro m2 nese prenotoni deri ne fund te janarit cmimi 1200 euro m2
i diskutueshem.
tel 066 20 1 6666


sipermarresi
0662016666
Leaflet
Në fillim