Apartament ne unze e re me hipotek 2+1 92m2

530 EUR

Shitet nga: Saje 24 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Tiranë
Shitet ap. tek unaza e re perball kastratit pallati i perfunduar gjithcka funksionale dhe me punime teper cilsore shkall ndricim natyral kati i 7 me hipoteke cmimi 530 euro
Leaflet
Në fillim