Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Selita e Vjet

105 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Tirana Real Estate 03 Tet 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Bv. Gjerg Fishta 69 000 EUR
Durres, Shesim Garsoniere ne Shkembin e Kavajes 13 050 EUR
Apartament 2+1 ne Rr Irfan Tomini 55 000 EUR
Japim me Qera 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Selita e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 104m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobilua, 2AC, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 105000 Euro.

ID : 087F104
Tirana Real Estate
INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : SHITJE, BLERJE, QERA VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE RIKONSTRUKSIONE NDERTIME ASISTENCE LIGJORE Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë
0672053361
https://www.tiranarealestate-al.com

http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/4591

Tirana Real Estate
0672053361
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Tefta Tashko 0 LEK
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 tek Medar Sht 550 EUR
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri 110 000 EUR
Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Eduart Mano 700 EUR
Në fillim