Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Pandi Dardha,

59 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Tirana Real Estate 03 Shk 09:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Peti, 0 LEK
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tut 119 600 EUR
Tirane Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku 75 000 EUR
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i That 134 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Pandi Dardha, prane Poliklinikes. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 59000 Euro.
Tirana, for Sale 1 Bedroom Apartment at Pandi Dardha Street. Apartment with surface 80 sqm is paved in tiles, located on the 4-rth floor of a building, no elevator. The apartment has 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom and 1 balcony. It is fully furnished, ownership lawfully. Price 59000 Euro.
Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/2921.html?lang=sq&format=html

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.c om/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Tirana Real Estate
INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : SHITJE, BLERJE, QERA VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE RIKONSTRUKSIONE NDERTIME ASISTENCE LIGJORE Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë
0672053361
https://www.tiranarealestate-al.com

http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/2921

Tirana Real Estate
0672053361
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Arkitekt Sina 111 600 EUR
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Teodor Keko 36 800 EUR
Tirane Apartament 2+1 ne Rr Pjeter Bogdan 175 000 EUR
Bar Restorant ne Rr Robert Shvarc 900 000 EUR
Në fillim