Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diell

90 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Tirana Real Estate 03 Shk 09:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 63m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, 2AC, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 90000 Euro.
Tirana, for Sale 1 Bedroom Apartment at Kodra e Diellit Street. Apartment with surface 63sqm is paved in tiles, located on the 2-nd floor of a new building. The apartment has 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom and 1 balcony, it is furnished, 2AC, ownership lawfully. Price 90000 Euro.

Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/2346.html?lang=sq&format=html

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.c om/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214
Tirana Real Estate
INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : SHITJE, BLERJE, QERA VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE RIKONSTRUKSIONE NDERTIME ASISTENCE LIGJORE Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë
0672053361
https://www.tiranarealestate-al.com

http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/2346

Tirana Real Estate
0672053361
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami F 1 400 EUR
Japim me Qera Magazine ne Rr Tirane Durres Vaq 1 500 EUR
 Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit 400 EUR
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sina 64 050 EUR
Në fillim