Publikuar: Gush 12 2022 02:14

Tirane, shes Apartament luksi 2+1, 110 m²(Kafe Flora)

EUR

Publikuar: Gush 12 02:14
Shikime: 4789
Tek rruga Mine Peza afer Flores,shitet Apartament rezidencial i tipit 2+1.

Apartamenti ndodhet ne nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen aktualisht ne Tirane.

Apartamenti ka organizim shume te rregullt dhe orientim lindje.

Sip totale eshte 110 m2.

Organizimi: Sallon+gatim, 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone.

Residenca ne 3 katet e para do jete ne formatin e nje qendre tregtare multifunksionale, nderkohe qe dhe ky apartament mund te sherbeje si mundesi mjafte e mire per investim, duke pare destinacionin e godines. 3 kate nentoke parkim,sistem kapote,me termoizolim,sistem kamerash etj.

Vendodhja njekohesisht eshte mjaft e mire.

Cmimi: 210.000 Euro.

Ne faze perfundimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione