Tirane, jap me qera Shtepi 1+1 moderne,20.000L

20 000 LEK

Shitet nga: Gimi Arapaj 24 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Zona/Rruga : Prane Astirit Ofrohet shtepi me qera 1+1 E mobiluar ne menyre bashkekohore! Sallon kuzhine Ballkon me pamje te hapur! Total siperfaqe shtepise 80 m2 Banesa ndodhet prane Astirit Gjendet ne rruge kryesore Jepet Vetem per Ciftet dhe , Femra Tel: 0692210122
Gimi Arapaj
0692210122
Leaflet
Në fillim