Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 10:21

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Korr 02 10:21
Shikime: 298
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1533

Tek Rruga e Elbasanit ,prane shkolles Asim Vokshi ,apartament 2+1 per shitje! Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, spitale, farmaci, dyqane, markete,exchange, stacion autobusi etj.Apartamenti te cilin ne ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon te madh se bashku me kuzhinen i cili dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Apartamenti ka kubature te rregullt , me orientim optimal, nga perendimi gje qe e ben te jete i ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4545/tek-rruga-e-elbasanit-apartament-2-1-per-shitje-billion1533.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione