Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 15 2022 10:34

TEK RRUGA BARDHYL , APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHE PER SHITJE !

EUR

Publikuar: Gush 15 10:34
Shikime: 319
TEK RRUGA BARDHYL , APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHE PER SHITJE !
ID: Billion728
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , tek Rruga Bardhyl prane Brylit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh , i pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 130m2 , ne cmim jane te perfshire dhe dy garazhe . Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon te madh se bashku me kuzhinen , me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi te siperfaqe te bollshme dhe 2 tualete ku nje nga tualetet ka ajrim natyral me dritare. Eshte i investuar vitet e fundit, me sistem ngrohje me kaldaja , me parket druri , kuzhine te rinovuar etj. Apartamenti ka orientim nga jug-perendim , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2526/tek-rruga-bardhyl-apartament-3-1-2-2-garazhe-per-shitje-billion728.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione