Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 19 2022 11:35

TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Gush 19 11:35
Shikime: 356
TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1664

Tek pallatet Cabej,Rruga Besim Alla shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 8 kateshe dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, 2 dhome gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe 135 m2 dhe ka hapsira te bollshme. Apartamenti ka nje nje kubature te rregullt dhe ka orientim lindje-perendim. Ndodhet ne nje pallate te ri te mire-administruar dhe me nje cilesi shume te mire ndertimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/4911/tek-pallatet-cabej-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1664.html

Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione