Published: Korr 16 2018 10:26

Tek Oxhaku, Shitet Apartamenti 2+1 + Garazh

EUR

Published: Korr 16 10:26
Views: 11
Tek Oxhaku, shitet apartamenti 2+1 + Garazh, ne katin e 6 te nje pallati ne procese perfundimi. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, ku njera prej tyre eshte me tualet brenda dhe nje tualet tjeter. Orjentimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Ka garazh. Disponon kontrate pronesie.

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
11

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information