Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 18 2022 10:36

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Gush 18 10:36
Shikime: 598
TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion683
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit, tek Eleonora.Apartamenti ka nje siperfaqje prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, nje tualet dhe dy ballkone.Ka planimetri dhe orientim optimal.Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e kerkuar dhe te ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500

https://billionrealty.al/property/2390/tek-kodra-e-diellit-apartament-2-1-per-shitje-billion683.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione