Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 19 2022 11:36

TEK KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!

EUR

Publikuar: Gush 19 11:36
Shikime: 327
TEK KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!
ID: Billion1781

Tek Kodra e Diellit, super apartament 1+1 ne shitje. Kodra e Diellit eshte nje nga zonat me ideale dhe elitare per te jetuar, per shkak te qetesise dhe gjithe komoditetit qe ofron. Apartamenti te cilin ne ofrojme per shitje ndodhet tek Kurora e Kopeshtit Botanik tek hyrja e Rezidences Kodra e Diellit! Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne faze ndertimi (karabina), me standarte te larta , duke nisur nga fasada e ventiluar qeramike, ballkone xhami, dritare plastike dhe termike. Ndarjet e brendshme me gips dhe lesh guri dhe eco parking per parkimin e makinave. Planimetria e apartamentit eshte shume e rregullt, ndodhet ne katin e katert dhe eshte e organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, dhoma e gjumit, tualeti dhe nje ballkon. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/5330/tek-kodra-e-diellit-apartament-1-1-ne-shitje-billion1781.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione