Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 19 2022 11:29

TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

EUR

EUR
Publikuar: Gush 19 11:29
Shikime: 556
TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1130

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek Ali Demi.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar.Apartamenti te cili ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 97.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 11 katesh.Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen ,ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave ka dalje ne ballkon dhe ne tualetin.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3529/tek-ali-demi-apartament-2-1-per-shitje-billion1130.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione