Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 01 2022 10:36

TE LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!ID:Billion1035

EUR

Publikuar: Korr 01 10:36
Shikime: 533
TE LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1035

Tek Liqeni i Thate, ofrohet apartament 2+1+2 per shitje me siperfaqe 100 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara . Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridror shperndares , dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon( i cili momentalisht eshte shfrytezuar si kuzhine), dy dhoma gjumi , njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ka pamje nga liqeni . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode dhe te qete. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.0692033500

https://billionrealty.al/property/3196/te-liqeni-i-thate-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1035.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione