SUPER OKAZION,SHITET AP 1+1 TEK RRUGA E ELBASANIT

90 000 EUR

Shitet nga: Real Estate I-Deal 27 Jan 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
SUPER OKAZION I VLEFSHEM VETEM PER 3 DITE
Shitet Apartament 1+1 kati i 2 banim ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane Thesarit te Shtetit tek Rruga e Elbasanit.
Apartamenti ka nje planimetri\orientim te mire ( JUG ) dhe eshte i organizuar ne 1 DHOME GJUMI,GUZHINE ME VETE,DHOME NDENJIE,1 TUALET,BALLKON.
Zona ofron te gjitha facilitet e mundshme per te kryer nje jetese sa me te mire.
Siperfaqja eshte 90m2 me ceritikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 90.000 euro ose ndryshe 1000 euro per m2 nga 1500 euro qe shiten aktualisht.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
Real Estate I-Deal
0682017333
Leaflet
Në fillim