Super Okazion ne ALI DEMI

700 EUR

Shitet nga: erjonida 20 Sht 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Super OKAZION!
"Mangalem21 " çmim duke filluar nga 700 €/m² për apartamente.
Nxitoni të përfitoni nga kjo ofertë, duke investuar në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi në:
✔️ Materiale cilesia1
✔️Termoizolim
✔️Hidroizolim


Blini apartamentin tuaj në "Mangalem 21 Kompleks Rezidencial" dhe shijoni qetësinë dhe relaksin që ajo u ofron.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
📞 +355695618041
📩 erjonida.stafa@kontakt.al

______________________________________
#mangalem21 #alidem #residencial #kompleks# #buildingconstruction #home #house #invest #investment #interior #decorating #construction #underconstruction #architecture #luxuryhomes #family #private #relax
erjonida
0695618041


WhatsApp:
0695618041
Leaflet
Në fillim