Super apartamenti te oxhaku

85 000 EUR

Shitet nga: senato 30 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 122m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh ne nje zone teper komode dhe te qete ne zonen e oxhakut.
Apartamenti ta nje planimetri dhensiperfaqe te bollshme i ndare: 1sallon+ dhome gatimi ngrenje me vete, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i investuar dhe rinovuar totalisht.
i kthyshem ne 3+1. DISPONON DHE NJE GARAZHD 18M2

ADRRESA: OXHAKU
SIPERFAQA: 122M2
KATI 4
CMIMI PA GARAZHD: 85000EURO
CMIMI ME GARAZHD: 90000EURO
CEL 0694533843
senato
  Online
0694533843
Leaflet
Në fillim