SUPER APARTAMENT TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK!!!

75 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BILLION G&G GROUP Sot 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BILLION G&G GROUP
SHITET VILA 3-KATESHE NE KOMBINAT 170 000 EUR
JEPET ME QERA VILA 3-KATESHE NE SELITE 1 200 EUR
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 SUPER I MOBILUAR 350 EUR
SHITET SUPER APARTAMENTI TEK BULEVARDI ZHAN D’ARK 349 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartamenti 1+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71.12 m2 & ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ku ka si karakteristike ndertimin cilesor, planimetrine perfekte te te gjitha hyrjeve , izolimin nga jashte, shkallet e gjera & te bollshme si dhe ashensorin. Hyrja organizohet nga nje sallon ndenjie, kuzhine, dhome gjumi tualet & ballkonin e bollshem me pamje relaksuese. Vlen te permendet fakti se ne kete hyrje te gjitha instalimet si elektrike por edhe ato hidrosanitare jane kryer nga me te mirat. Muret jane me dopio patinim, lyer me boje cilesor, dritaret me dopio xham dhe persa i perket arredimit te brendshem, eshte nga me bashke-kohoret. Apartamenti disponon dokumentacion e plote hipotekor!!!
Mos e humb rastin, per nje vizite ne prone kontakto 0692033500!!!
BILLION G&G GROUP
NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KULLAT BINJAKE Tregoje në hartë
0692033500
https://billionrealty.al/
BILLION G&G GROUP
  Online
0692033500
Leaflet
BILLION G&G GROUP
SHITET SUPER APARTAMENT TEK 21 DHJETORI!!! 63 000 EUR
OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENTI NE ASTIR!!! 85 000 EUR
JEPET ME QERA 2+1 I MOBILUAR TEK KOMPLEKSI VIZION 350 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKOLLA E BALETIT 70 000 EUR
Në fillim